Start

1

 


MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

ul. Olsztyńska 3

11-040 Dobre Miasto

 

 

  • Pracownicy socjalni tel.: 535-500-013 lub 797-835-906

Alicja Kozakiewicz e-mail: a.kozakiewicz@mopsdobremiasto.pl

Barbara Bibik e-mail: b.bibik@mopsdobremiasto.pl

Dorota Bielawska e-mail: d.bielawska@mopsdobremiasto.pl

Dorota Perduta e-mail: d.perduta@mopsdobremiasto.pl

Ewelina Andrukaniec e-mail: e.andrukaniec@mopsdobremiasto.pl

Iwona Chyrzewska e-mail: i.chyrzewska@mopsdobremiasto.pl

Iwona Kuształa e-mail: i.kusztala@mopsdobremiasto.pl

Janina Ogrodowczyk e-mail: j.ogrodowczyk@mopsdobremiasto.pl

Marzena Sokołowicz e-mail: m.sokolowicz@mopsdobremiasto.pl

Aneta Wiśniewska e-mail: a.wisniewska@mopsdobremiasto.pl

 

 

 

  • Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych tel.: 531-350-616

e-mail: s.rodzinne@mopsdobremiasto.pl, fundusz.alimentacyjny@mopsdobremiasto.pl

 

 

 

 

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrym Mieście informuję, iż począwszy od dnia 01 marca 2024r. każdy piątek będzie dniem pracy wewnętrznej, w związku z czym w tym dniu interesanci nie będą obsługiwani.
Wyjątek stanowi dzień w którym będą wypłacane świadczenia w kasie, tj. 10, 15, 20, 30 - od godziny 10.
Za utrudnienia przepraszamy i jednocześnie prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka w pozostałych dniach pracy, tj. poniedziałek od 7 do 17, wtorek - czwartek od 7 do 15.

 

 

 

 

 

 

 

czynny w poniedziałek  od 7:00 - 17:00

od wtorku do czwartku od 7:00 - 15:00

w piątek od 7:00 - 13:00

 

Pracownicy socjalni przyjmują interesantów w godzinach od 7:00 - 11:00

 

 

 

Kierownik MOPS przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek od 12:00- 15:00

 

 

Dział Świadczeń Wychowawczych-Dobrego Startu oraz Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych przyjmuje interesantów w następujących godzinach:

- poniedziałek: 13.00-16.30,

- wtorek - piątek: 7.00-12.00.

  


OŚRODEK PROFILAKTYKI I POMOCY RODZINIE 

tel. 797-835-894

 

czynny w poniedziałek  od 7:00 - 17:00

od wtorku do czwartku od 7:00 - 15:00

w piątek od 7:00 - 13:00

 


ŚWIETLICA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA

ul. Górna 24 (budynek OTL)

czynna od poniedziałku do piątku od 14:00- 18:00

e-mail: swietlica@mopsdobremiasto.pl


ŚWIETLICA MŁODZIEŻOWA

ul. Górna 9a (budynek stajni)

czynna w piątki od 15:00 do 20:00

e-mail: swietlica@mopsdobremiasto.pl

 

 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Fokt Halina
(2004-08-11 08:42:07)
Ostatnio zmodyfikował:
Drężek Szymon
(2024-02-20 08:26:12)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki